Czarujemy

Wedding planner

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego to duże przedsięwzięcie, które pochłania ogromną ilość czasu i może być bardzo stresujące. Pomogę Wam we wszystkich przygotowaniach począwszy od wyboru miejsca, fotografa i kamerzysty, florysty poprzez wybór stylizacji ślubnej, atrakcji dla gości aż po koordynację dnia ślubu i wesela.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Jeżeli rozpoczęliście już przygotowania do tego najważniejszego dnia, ale z różnych przyczyn potrzebujecie pomocy - ta opcja jest właśnie dla Was. Przejmę na siebie załatwienie brakujących elementów, a Wy zyskacie pewność, że wszystko jest dopięte ma ostatni guzik.

INDYWIDUALNE DORADZTWO

Organizacja ślubu i wesela sprawia Wam dużo przyjemności jednak macie kilka pytań? Chętnie na nie odpowiem. Doradzę na które elementy warto zwrócić uwagę, polecę sprawdzonych fachowców z branży ślubnej, pomogę w załatwieniu formalności.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

W dniu ślubu i wesela dzieje się bardzo dużo. Abyście mogli w pełni cieszyć się tym najważniejszym dniu w życiu dopilnuję wszystkich tematów, zadbam o każdy szczegół tak, aby wszystko poszło zgodnie z planem bez zbędnego stresu.

STYLIZACJA ŚLUBNA

Wygląd Państwa Młodych podczas ślubu i wesela wzbudza wiele emocji. Jako dyplomowana stylistka pomogę Wam wybrać stylizacje idealne na tą okazję, byście czuli się w nich wyjątkowo.

BUDŻET

Ślub i przyjęcie weselne wiąże się ze sporymi wydatkami. Pomogę Wam stworzyć kosztorys, aby nic Was nie zaskoczyło.